Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Серйозний бізнес: у Києві накрили клініку, яка продавала немовлят за кордон

25.04.2020

Як повідомляє видання Главред в одній з клінік Києва налагодили схему з торгівлі немовлятами від сурогатних матерів за кордон.

Відповідне повідомлення опублікували представники прес-служби столичної прокуратури.

За даними слідства, злочинну схему торгівлі людьми організували керівники клініки разом з групою осіб, подбиравших жінок для оформлення фіктивних шлюбів з іноземцями та участі у програмах сурогатного материнства.

Вартість таких послуг складала близько 50 тисяч доларів (з яких $15 тисяч йшли на організацію штучного запліднення). Фіктивні шлюби оформляли за суму від 1 до 1,5 тисяч доларів.

Слідчі прокуратури разом з поліцейськими провели 11 обшуків за місцем проживання фігурантів справи, в їх офісах, клініці та автомобілях. Були вилучені документи, українські паспорти, копії закордонних паспортів, довіреності на представлення інтересів, гроші, ноутбуки, смартфони, чорнові записи та флеш носії.

Розслідування триває. За даними заступника міністра МВС Антона Геращенка, новонароджених немовлят продавали у Китайську Народну Республіку. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine