Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Увага. Небезпечний челендж!

25.02.2020

У багатьох країнах світу серед підлітків набуває популярність небезпечна для життя та здоров’я дітей гра, яку в англомовному середовищі називають Skull Breaker Challenge або Tripping Jump Challenge (в Україні більш відома як челендж). Суть гри полягає у тому, щоб дві особи, які стоять з обох боків від третьої, спровокували останню на стрибок, під час якого по її ногах завдається сильний удар іншими учасниками челенджу, через що дитина, яка підстрибувала, не має можливості приземлитися на ноги та падає з відчутної висоти на різні частини тіла, завдаючи таким чином собі фізичну шкоду.

З різних частин світу засоби масової інформації повідомляють про те, що наслідком такої забави серед дітей можуть бути численні забої, струс мозку і навіть переломи кісток. Також відомо і про смертельний випадок гри, який, нажаль, стався у Бразилії.

Низка іноземних чиновників з системи освіти і охорони здоров’я вже висловили своє занепокоєння новим ігровим феноменом.

З свого боку громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» закликає батьків проявити пильність та провести профілактичні виховні бесіди із дітьми про небезпеку челеджу з метою попередження його подальшого поширення в нашій державі.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine