Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Дети впитывают никотин, даже если родители не курят в их присутствии

10.08.2006

По результатам исследования американских ученых, дети поглощают вредные вещества от курящих родителей, даже если они стараются не курить в их присутствии.

Профессор университета Сан-Диего Джордж Мэтт выяснил, что около 90% никотина и его побочных продуктов остается на стенах дома курильщика, его одежде, коже и волосах, а затем попадают в организм ребенка.

Исследование американского ученого показало, что некурящие люди могут глотать, вдыхать или впитывать через кожу химикаты от курильщиков вне зависимости от того, курили ли они в их присутствии. Это обстоятельство в особенности ставит под угрозу малолетних детей.

Вредные вещества дети могут впитывать посредством простого прикосновения к мебели в доме курильщика или, обнимая свою мать, которая до этого выкурила сигарету.

Врачи уже давно установили последствия пассивного курения для детей. Если младенцы и дети постоянно находятся в прокуренной атмосфере, у них в два раза увеличивается риск заболевания астмой и легочными инфекциями. Среди детей курильщиков также очень высок уровень "смертей в колыбели".

Проводя исследование, профессор Мэтт обнаружил побочный продукт никотина котинин в детской моче и в волосах детей даже тех родителей, которые не курили в доме. При этом уровень содержания котинина в их организме был в семь раз выше его уровня у детей некурящих родителей.

Обеспокоенные результатами исследования врачи уже призывают родителей малолетних детей, если и не полностью бросить курить, то хотя бы существенно сократить число выкуриваемых сигарет. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine