Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Фільм "Джокер" встановив рекорд за зборами в перший уїк-енд прокату в США

07.10.2019

Фільм "Джокер" (Joker) американського режисера Тодда Філліпса зібрав в США 93,5 млн доларів за перший уїк-енд прокату. Про це повідомив у неділю на своєму сайті журнал Variety, передає УНН.

Картина змогла таким чином встановити рекорд, ставши найприбутковішою за підсумками першого уїк-енду з-поміж всіх фільмів, що випускалися коли-небудь в жовтні. Протягом останнього року цей рекорд утримував фільм “Веном” (Venom, 2018) Рубена Фляйшера з Томом Гарді в головній ролі. Тоді йому вдалося зібрати в прокаті 80 млн доларів за перші вихідні.

У міжнародному прокаті стрічка про Джокера зібрала 140,5 млн доларів. За даними журналу, картина була показана у 22,5 тис. кінотеатрах в 73 країнах світу.

Картина розповідає історію про становлення Джокера — головного антагоніста супергероя Бетмена з коміксів видавництва DC Comics. 7 вересня “Джокер”, головну роль в якому виконав триразовий номінант на премію “Оcкар” Хоакін Фенікс, був нагороджений “Золотим левом Святого Марка” 76-го Венеціанського кінофестивалю. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine