Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У Великій Британії почали забороняти рекламу через гендерні стереотипи

15.08.2019

Як повідомляє видання korrespondent.net цими днями низка компаній, які працюють на території Великої Британії відчула на собі дію Закону, який забороняє використання у рекламі гендерних стереотипів. Зокрема, фахівцями Управління стандартів реклами (ASA) було заборонено відеоролики у яких здійснюється реклама сиру Philadelphia американського виробника Mondelez, бутильованої води Buxton Water виробника Nestlé, а також автомобілів Volkswagen eGolf.

Зауважимо, що заборона на використання негативних гендерних стереотипів в рекламі була введена за ініціативою британського регулятора Advertising Standards Authority (ASA) і набула чинності в червні поточного року.

Згідно з документом, в рекламі забороняється використовувати уявлення про типову жіночу і чоловічу зовнішність, а також пов’язувати певні якості, заняття, щастя і успішність з фізичними даними або показувати, як стать обмежує можливості людини.

Правила торкнулися і реклами дитячих товарів і послуг - тепер в них не можна показувати маленьких дітей, де демонструється сміливість хлопчика, тоді з дівчинкою слід поводитися з обережністю. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine