Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Телекомпанії «Малятко-ТВ» оголошено попередження

31.08.2016

Національна рада 31 серпня оголосила попередження ТОВ «Телекомпанія «Малятко-ТВ» через порушення вимог пункту б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і пункту 4 Правил ведення мовлення на теле - і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Позапланова перевірка телеканалу проводилася на підставі моніторингів від 18 і 25 травня цього року, оскільки постановами Верховної Ради України 18 травня було оголошено Днем пам`яті жертв геноциду кримськотатарського народу, а 25 травня 2016 року визнано Днем скорботи та пам’яті у зв’язку із 90-річчям із дня вбивства Симона Петлюри.

Під час перевірки встановлено, що 18.05.2016 інформацію про День пам’яті жертв кримськотатарського народу не було подано упродовж доби, на екрані не було стилізованого зображення або палаючої свічки, а о 12 год. не було оголошено хвилини мовчання. 25.05.2016 інформацію про День скорботи та пам’яті – 90 років з дня вбивства Симона Петлюри - не було подано упродовж доби, на екрані не було стилізованого зображення або палаючої свічки і о 12 год. не було оголошено хвилини мовчання.

Член Національної ради Сергій Костинський також поінформував, що ознаки порушення компанією «Малятко-ТВ» Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті зафіксовані і щодо інших дат, наприклад 8 травня 2016 року - День пам’яті та примирення, 15 травня 2016 року - День пам’яті жертв політичних репресій, 22 червня 2016 року - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 23 червня 2016 року - День пам’яті 75 років з часу масових розстрілів політичних в’язнів на Західній Україні. Добові записи ефіру за 8 і 15 травня компанія на прохання Національної ради не надала.

Зважаючи на викладене, регуляторний орган оголосив ТОВ «Телекомпанія «Малятко-ТВ» попередження і вказав на неприпустимість порушень чинного законодавства надалі. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine