Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Захист неповнолітніх у ЗМІ – у полі зору EPRA

05.07.2016

Під час 43-го засідання Європейської платформи регуляторних органів (EPRA), що відбулося 25 - 27 травня в Барселоні, Іспанія, у рамках Робочої групи ІІ «Дослідження проблем захисту неповнолітніх – акцент на реаліті-шоу та конкурсах талантів» обговорювалося питання захисту неповнолітніх у разі їх участі у цих програмах. Оскільки зазначена проблематика викликає справжнє занепокоєння європейських медіа-регуляторів, було проведено спеціальне дослідження.

З метою збору огляду підходів регулювання реаліті-шоу і талант-шоу 31 країні-члену EPRA було запропоновано відповісти на низку питань. На основі опитувальника було підготовлено документ, у якому відображено досвід країн-членів платформи в регулюванні цих програм за участі дітей.

Зокрема, в ньому виділено розділи стосовно захисту неповнолітніх від контенту в реаліті-шоу і талант-шоу, участі неповнолітніх в реаліті-шоу, досвіду. Документ є особливо цікавим і корисним з огляду на те, що в ньому наводяться конкретні факти і ситуації, що мали місце у різних країнах, приклади кращих практик.

Крім того, ставилися запитання про доцільність визначення й регулювання зазначених жанру, формату, контексту таких передач тощо.

Національна рада зробила неофіційний переклад цього документа і пропонує його для ознайомлення медіа-спільноті.

Текст документа дивіться за посиланнями: англійською мовою, в перекладі українською мовою. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine