Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

До 80-річного ювілею з дня народження Юрія Іллєнка в Києві покажуть його фільм "Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія”

04.06.2016

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016р «Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження Юрія Іллєнка» 7 червня о 19:00 у великому залі кінотеатру «Київська Русь» відбудеться Вечір пам'яті, присвячений великому українському кіномитцю Юрієві Іллєнку. У програмі заходу показ останньої режисерської роботи Юрія Іллєнка «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія», яка і завершить цьогорічну ретроспективу кіномитця.

На заході будуть присутні дружина Юрія Іллєнка – Народна артистка України Людмила Єфименко, його брат, видатний український кінематографіст Михайло Іллєнко, сини – Голова Держкіно України Пилип Іллєнко і Народний депутат України Андрій Іллєнко, друзі та колеги.

Внесок Юрія Герасимовича в розбудову українського кінематографа важко переоцінити: окрім режисерської, операторської, акторської та сценарної діяльності, він був теоретиком і фундатором української кіносправи другої половини ХХ — початку ХХІ століття. Роботи видатного майстра увійшли до скарбниці світового кіномистецтва.

Вечір організовується Державним агентством України з питань кіно спільно з Національною спілкою кінематографістів України та КП «Київкінофільм».

Історична драма «Молитва за гетьмана Мазепу» вироблялася Національною кіностудією ім. О.Довженка у 2000-2002 роках, алетак і не була завершеною. Для «Молитви за гетьмана Мазепу. Нова версія» було створено нову звукову доріжку в форматі Surround 5.1., а сам фільм дещо скорочено. Однак скорочення не вплинули на творчу концепцію та художнє вирішення фільму. Крім того, додано закадровий коментар Юрія Іллєнка, який дає пояснення як щодо історичного контексту подій фільму, так і, певною мірою, щодо історії створення та існування самого фільму.

Коротка анотація стрічки: фантасмагоричні сни історії про кривавий бенкет трьох великих примар Європейської культури - Петра І, Карла ХІІ та Гетьмана України Мазепи на полі Полтавської битви 1709 року. Сліпучі візії Любові, Смерті та Анафеми Мазепи, що назавжди змінили історію Східної Європи.

Фільм було заборонено до прокату в Росії у 2002 році.

Вхід на Вечір пам’яті Юрія Іллєнка вільний! • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine