Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

На радіостанціях планують збільшити кількість українських пісень

23.06.2015

Віце-прем’єр-міністр – міністр культури В'ячеслав Кириленко провів зустріч з представниками приватних музичних радіокомпаній. Темою зустрічі стали необхідність збільшення квот на трансляцію української музики в радіоефірі з 50% до 75% шляхом прийняття змін до законодавства. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінкультури.

У заході взяли участь генеральний директор телерадіокомпанії “Люкс” Роман Андрейко, керівник Центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова, генеральний продюсер Business Radio Group Анатолій Євтухов, директор радіо “DJFM” Євген Євтухов, голова “Радіокомітету” Ганна Жуковська, директор “Першої української медіа групи” Андрій Карпій, генеральний продюсер концерну “Укрмузпром” Віталій Клімов, директор ТО “Промінь” Роман Коляда, генеральний директор радіогрупи “Український Медіа Холдинг” Олена Малишева, генеральний продюсер компанії “Mamamusic” Юрій Нікітін та генеральний продюсер “Просто Раді.О” Андрій Шабанов.

Учасники зустрічі висловили спільну позицію про те, що молоді музиканти мають отримувати більше шансів для просування своєї творчості, зокрема, і в недержавному радіоефірі. Представники радіостанцій засвідчили готовність створити спільний проект для заохочення українських молодих виконавців.

Окрім того, у Міністерстві культури буде створено робочу групу за участю представників недержавних радіостанцій, яка напрацьовуватиме проект змін до закону “Про телебачення і радіомовлення”.

Відповідно до чинного закону “Про телебачення і радіомовлення”, захист інтересів держави та національного телерадіовиробництва гарантується нормою про те, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine