Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Гран-прі Одеського міжнародного кінофестивалю отримала турецька стрічка "Мустанг"

19.07.2015

В Одесі завершився шостий Одеський міжнародний кінофестиваль. За 9 днів в рамках ОМКФ відбулися десятки майстер-класів відомих діячів кінематографу та більше сотні показів фільмів з 35 країн світу. Гран-прі фестивалю та статуетку “Золотий Дюк” отримала турецька стрічка “Мустанг”, у якій розповідається про життя жінок у традиційному мусульманському світі та про домашнє насилля. Переможця у цій номінації обирали шляхом глядацького голосування, передає УНН з посиланням на Радіо “Свобода”.

На церемонії закриття кінематографісти висловили свою позицію щодо ув’язненння Олега Сенцова. “Хочу звернутися до містера Путіна. Звільніть Олега Сенцова негайно!”, — закликав зі сцени перед нагородженням переможців член міжнародного журі, польський режисер Даріуш Яблонський.

Кращим фільмом міжнародної конкурсної програми та одночасно національної програми члени журі назвали стрічку Єви Нейман “Пісня пісень” за мотивами творів Шолом-Алейхема. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine