Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В США учительницу посадили на три месяца за показ детям фильма ужасов

07.03.2015

Как сообщает издание Корреспондент.net со ссылкой на The Guardian, учительница из Колумбуса (штат Огайо) Шейла Кернс приговорена к 90 дням тюрьмы за показ детям фильма ужасов "Азбука смерти".

Женщина признана виновной в распространении материалов, вредных для несовершеннолетних.

Кроме реального срока 58-летняя Кернс, извинившаяся на суде перед учениками и их родителями, получила три года лишения свободы условно. Учительница, подменявшая на уроках испанского языка другого преподавателя, также призналась, что решила вместо стандартных материалов показать школьникам фильм из-за недостаточного знания предмета. В картине, кроме англоязычных, есть сцены на испанском.

Судья Чарльз Шнайдер, вынесший приговор по делу, заявил, что не верит в объяснения Кернс. Преподавательница утверждала, что не знала о провокационном содержании "Азбуки смерти" и не следила за происходящим на экране во время всех показов ленты, которые она успела провести на занятиях.

Известно, что Кернс в апреле 2013 года пять раз демонстрировала ученикам разных классов "Азбуку смерти" на уроках испанского. Во время одного из занятий в класс вошла завуч школы. Учительница попыталась включить перемотку фильма, но вместо этого нажала на паузу, и видео остановилось на кадре с обнаженной женской грудью. Самому младшему из учеников, посмотревших картину на уроках Кернс, было 14 лет. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine