Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В США житель Латвии приговорен к 120 годам тюрьмы за секс с 15-летней

05.08.2006

Американский суд признал жителя Латвии Сергея Андреева виновным в сексуальном насилии в отношении 15-летней девушки и приговорил его к 120 годам тюремного заключения, сообщает в субботу латвийская газета Neatkariga.

Суд штата Висконсин признал Андреева виновным в сексуальных отношениях с несовершеннолетней девушкой и в неподчинении полиции. Ему также может грозить выдворение из США. Между тем сам осужденный свою вину не признает, отмечает издание.

Во время допроса Андреев несколько раз заявлял, что не вступал в сексуальные отношения с несовершеннолетней девушкой. Обвинение было основано лишь на показаниях потерпевшей, но это не помешало суду приговорить Андреева к максимальному сроку наказания.

Согласно обвинительному заключению, 36-лентий Андреев познакомился с потерпевшей три года назад в интернете. Он выдал себя за 20-летнего юношу и назвался чужим именем.

Весной 2005 года он встретился с девушкой. По-прежнему под вымышленным именем Андреев несколько побывал в доме девушки в Портедже и несколько раз занимался с ней сексом. В июле 2005 года они вместе с девушкой в течение недели жили в его доме в Массачусетсе. В подарок от любовника девушка получала деньги и драгоценности. В итоге он сделал ей предложение.

Как отмечается в обвинении, родители девушки против этих встреч не возражали.

Полиции стало известно об отношениях несовершеннолетней девушки с мужчиной в декабре 2005 года - о них сообщил персонал больницы, в которую девушка вместе с Андреевым обратилась из-за проблем со здоровьем.

Разговор мужчины с девушкой показался работникам больницы подозрительным, и они вызвали полицию. Андреев оказал сопротивление полицейскому, а после допроса девушки его обвинили в сексуальных преступлениях. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine