Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У КНДР стратили 50 чиновників за перегляд "мильних опер"

29.10.2014

Як повідомляє видання ZN.UA близько 50 членів уряду Північної Кореї стратили в цьому році за перегляд південнокорейських серіалів. Про це пише The Telegraph.

Жертвами репресій, зокрема, стали десять 10 членів правлячої Трудової партії, які були розстріляні за перегляд південнокорейських мильних опер, хабарництво і розбещеність. Репресії ще тривають. Кара пов'язана з проведеними в КНДР "чистками" апарату від прихильників страченого в кінці минулого року дядька північнокорейського лідера Чан Сон Тхека. Триває усунення союзників показує, що північнокорейський лідер Кім Чен Ин позбавляється від потенційних опозиціонерів. Хоча використання приводу - перегляд серіалів - дає підстави говорити про сфабриковання звинувачень.

Джерела з Північної Кореї розповіли виданню, що піратські версії південнокорейських та китайських телевізійних програм, широко доступні в КНДР і часто їх продають на чорному ринку.

І, незважаючи на зусилля уряду Північної Кореї обмежити своїх громадян від інформації про життя за межами країни відбувається поширення мобільних телефонів та електронних засобів масової інформації, які легко носити з собою і приховувати їх.

Докладна інформація про страти були надані розвідки у доповіді південнокорейської парламенту у вівторок. Крім того ще 200 офіцерів артилерії були понижені у посаді з-за низької точності їх підрозділів у навчаннях. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine