Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Україні заборонили показ ще семи російських фільмів

22.10.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net Держагентство України з питань кіно скасувало реєстрацію ще семи російських фільмів, повідомили в прес-службі відомства.

"22 жовтня Держагентство України з питань кіно, продовжуючи експертну оцінку фільмів російського виробництва на предмет загрози національним інтересам України, прийняло рішення не видавати (або скасувати) прокатне посвідчення 7 стрічкам", - сказано в повідомленні.

Так, заборона на демонстрацію в кінотеатрах, по телебаченню, як комерційне та домашнє відео введена щодо фільмів Кадетство, Гончі, Слідчий комітет, Спецназ, Десантура, Морпіхи і Військова розвідка.

"Враховуючи ситуацію з агресією Росії на півдні та сході України і на громадську думку, до якої ми не можемо не прислухатися, а також на вимогу самих військових, що беруть участь в АТО і в цілому суспільства, ми вирішили, що некоректно зараз демонструватиме на українських телеканалах ті російські фільми, в яких має місце відверта пропаганда", - сказав голова відомства Філіп Іллєнко.

Раніше Держкіно не дозволило транслювати на території країни до десятка фільмів і мильних опер виробництва РФ. До переліку увійшли Ментовські війни (четвертий і сьомий сезони), Фальшива армія, Велика афера полковника Павленка, Другий забійний, Холодний круїз, Честь самурая, Дозволь тебе поцілувати знову, Окреме доручення і Просто Джексон.

29 вересня Держагентство України з питань кіно скасувало реєстрацію російських фільмів Матч і Серпень. Восьмого. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine