Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У Росії фільм про депортацію чеченців заборонили як "історичну фальшивку"

12.06.2014

Як повідомляє ВВС Міністерство культури Росії не видало прокатного посвідчення фільму "Наказано забути" про депортацію чеченців та інгушів у лютому 1944 року, через що стрічку заборонили до показу в кінотеатрах.

В офіційному листі російського Мінкультури пояснили, що "демонстрація даного фільму сприятиме розпалюванню міжнаціональної ворожнечі". Як обґрунтування цієї позиції у відомстві зазначають, що центральний епізод кінокартини – масове спалення жителів гірського аулу Хайбах – є "історичною фальшивкою".

"Ми такого шуму не чекали. Просто коли директор картини пішла у Мінкультури, їй замість прокатного посвідчення видали листа, в якому чиновники назвали історичною фальшивкою описаний у фільмі випадок спалювання більш як 700 чоловік у Хайбасі. Для чеченців, інгушів абсолютно зрозуміло, що це не фальшивка", – розповів продюсер фільму Руслан Коканаєв.

За його словами, у картині "Наказано забути" показано моменти не лише самого факту депортації, який вже визнано, а й ті злочини, які скоювали на місцях.

"Ніхто раніше публічно не розповідав про те, що людей, які були нетранспортабельними, фізично знищували", – зазначив автор кінострічки.

Коканаєв також додав, що заборона Мінкультури означає, що фільм неможливо буде показати у кінотеатрах Росії, на телебаченні, картина не зможе брати участі у конкурсах. Автори навіть не змогли подати заявку на кінофестиваль у Канни.

"Тільки опублікувати в інтернеті можемо. Але ми все-таки сподіваємося, що потрапимо на деякі фестивалі, хоча там теж є обмеження, яких ми повинні дотримуватися", – скрушно констатував він.

Нагадаємо: насильницьку депортацію чеченців та інгушів з території Чечено-Інгушскої АРСР до Середньої Азії та Казахстану організувала радянська влада в період з 23 лютого до 9 березня 1944 року. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine