Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Держкіно заборонило ще два російські фільми

29.09.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net Державне агентство України з питань кіно скасовує реєстрацію російських фільмів Матч і Серпень. Восьмого. Про це повідомляє прес-служба партії Свобода з посиланням на главу Держкіно Філіпа Іллєнка.

"За висновками Експертної комісії при Держкіно, зазначені фільми визнані забороненими для телевізійного показу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України", - йдеться в повідомленні.

"Я усвідомлюю, що зараз ці фільми не перебувають у широкому прокаті, і тим більше не мали там успіху і в минулому, однак позбавлення цих стрічок прокатних посвідчень має важливий символічний характер. Адже вони є найбільш одіозними зразками сучасної російської пропаганди, спрямованої не тільки проти українського народу, а й проти інших, зокрема грузинського (Серпень. Восьмого)", - цитує прес-служба слова Іллєнка.

Обидва фільми вийшли прокат в 2012 році. Серпень. Восьмого - кінофільм Джаніка Файзієва про конфлікт у Південній Осетії, що стався в серпні 2008 року. Матч - фільм Андрія Малюкова, заснований на легенді про футбольний матч між радянськими футболістами і збірною зенітників Люфтваффе в окупованому Києві влітку 1942 року.

Нагадаємо, раніше Держкіно не дозволило транслювати на території країни до десятка фільмів і мильних опер виробництва РФ.

До числа недозволених увійшли Ментовські війни (четвертий і сьомий сезони), Фальшива армія. Велика афера полковника Павленка, Другий забійний, Холодний круїз, Честь самурая, Дозволь тебе поцілувати знову, Окреме доручення і Просто Джексон. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine