Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Британська влада видалила графіті Бенксі за расизм

10.10.2014

Графіті вуличного художника Бенксі було видалено зі стіни одного з будинків у британському місті Клактон-он-Сі (графство Ессекс). Місцева влада ухвалила таке рішення після того, як до районної ради округу Тендрін стали надходити скарги про те, що картина "образлива" та носить "расистський характер", повідомляє УНН із посиланням на The Guardian.

На малюнку були зображені п'ять голубів з плакатами, на яких написано: "Мігрантам тут не місце" та "Повертайтеся в Африку". Графіті з'явилося в ніч перед довиборами до місцевого парламенту, які були оголошені після того, як член місцевого парламенту перейшов з правлячої Консервативної партії в Партію незалежності Сполученого Королівства (UKIP), що виступає за посилення міграційного контролю, передає BBC News.

Представник ради Найджел Браун зазначив, що влада не знала, що графіті створив знаменитий Бенксі. "Звичайно, ми будемо раді доречного оригіналу Бенксі на одній з наших набережних, і будемо щасливі, якщо він повернеться", — повідомив Браун.

За даними The Telegraph, вартість графіті оцінювалася в 400 тисяч фунтів стерлінгів. Представник Бенксі заявив, що митець не буде коментувати подію.

Бенксі — британський вуличний художник, особа якого досі не встановлена. Його графіті стали з'являтися на вулицях з початку 1990-х років. Роботи Бенксі оцінюються в мільйони доларів і значно збільшує вартість нерухомості, на яких розміщені, тому їх псування кваліфікується як "вандалізм". • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine