Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Україні стартував всесвітній кінофестиваль короткометражок

26.10.2014

У четвер, 25 вересня, в Україні стартував єдиний глобальний кінофестиваль світу –Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів. Щорічна підбірка 10 картин-фіналістів буде представлена українському глядачеві вже увосьме, повідомили УНН в прес-службі компанії "Артхаус Трафік".

Цього року фестиваль розглянув 589 заявок з 47 країн. У фінал вийшли 10 стрічок з Нідерландів, США, Великої Британії, Австралії, Норвегії, Франції, Мексики та Німеччини.

Глядачі зможуть побачити стрічки "97%" (Нідерланди) про те, як чоловік намагається знайти потенційну кохану в переповненому потязі за допомогою мобільного додатку; "Вкл/Викл" (Франція) про таємне звукове повідомлення, яке перетворює звичайний вихід астронавта в космос у небезпечну для його життя місію; "На мосту" (Велика Британія) про двох чоловіків, які на лондоському мості Ватерлоо обговорюють переваги стрибка в темну річку; "Живець" (Мексика) про незаконний перетин кордону в Сполучених Штатах; "Падiння" (Норвегія) про двох альпіністів, які залежать один від одного під час підйому, проте через свої таємниці ставлять взаємну довіру під загрозу; "Повний вперед, носоріг!" (Германія) про хлопця, який шукає душу міста, а зустрічає таємничу дівчину, що відкриває його серце; "Злочин" (США) — документальна графічна новела, що розповідає про руйнівний злочин словами тих, хто його пережив; "Найсміливіші, найвідважніші" (США) про матір, яка намагається уникнути зустрічі з офіцерами армії США, які збираються принести їй найгіршу звістку в її житті; "Зсув" (Австралія) про генія-винахідника, який створює складний пристрій, який допоможе йому здійснити ідеальну крадіжку; "До уваги господинi" "Велика Британія) про літню жінку, яка згадує своє життя до та після Другої світової.

Переможця фестивалю визначають прямим глядацьким голосуванням протягом одного тижня. Гості фестивалю можуть стати членами міжнародного журі, проголосувавши за вподобану стрічку. Крім того, глядачі зможуть оцінити також кращих актора або актрису.

В Україні Манхеттенський кінофестиваль короткого метра відбудеться з 25 вересня по 5 жовтня і проходитиме в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпропетровську та інших містах. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine