Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Держкіно ініціює санкції проти фільмів російського виробництва

04.09.2014

Як стало відомо виданню Корреспондент.net, у Державному агентстві України з питань кіно опублікували критерії щодо заборони для публічної демонстрації в країні фільмів і серіалів російського виробництва. Про це повідомляється на сайті Держкіно у четвер, 4 вересня.

Згідно з повідомленням, відомство вже звернулося до Міністерства культури як центральному органу виконавчої влади, відповідального за формування державної політики у сфері кінематографії з проханням внести на розгляд Кабінету міністрів України пропозиції про введення санкцій щодо російської аудіовізуальної продукції. Зокрема, у відомстві пропонують вважати загрозу національній безпеці України і "негативний вплив на моральний дух українського народу і української армії", кінопродукцію, відповідну одному з перерахованих нижче критеріїв:

- Позитивні герої фільмів мають відношення до державних або силових структур Російської Федерації, СРСР або Російської імперії;

- У фільмі фігурують тимчасово окуповані території України;

- Фільм зачіпає питання історії України;

- Українці є негативними героями у фільмі;

- Автори або виконавці головних ролей підтримали агресію проти України.

При цьому в Держкіно посилаються на статтю 5 закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", згідно з яким Російська Федерація визнана державою-окупантом. "Зараз Україна страждає від нищівної агресії в інформаційній сфері з боку Російської Федерації. Пропаганда потенційно ворожих Україні ідей міститься як в інформаційних передачах, які без ефективного державного контролю поширювалися на українському телебаченні, так і в численній аудіовізуальній продукції - кіно-, теле-, відеофільмахи, телевізійних серіалах, документальних стрічках і т.д.", - наголошується в повідомленні Держкіно. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine