Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Держкіно України ввело спецперевірку для російських фільмів

28.07.2014

За інформацією видання Korrespondent.net Державне агентство України з питань кіно зобов'язало Експертну комісію з питань розповсюдження і демонстрації фільмів перевіряти всі фільми російського виробництва на відповідність українському законодавству, повідомила прес-служба Держкіно на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією прес-служби, відповідний наказ видано для протидії інформаційній агресії іноземних держав та негативному інформаційно-психологічному впливу.

Як приклад агентство наводить російські фільми "Біла гвардія" та "Піддубний", заявки на демонстрацію яких нещодавно отримало.

"Більшістю голосів експертів, які подивилися "Білу гвардію", цей фільм був визнаний таким, що "демонструє зневагу до української мови, народу і державності". А в картині "Піддубний", присвяченій відомому професійному борцю, уродженцю України, на думку експертів, "спотворені окремі факти і переписані на користь Росії, тому в умовах війни, яку веде Росія проти України, цей фільм є інструментом інформаційної війни", - сказано в повідомленні.

Цю інформацію Korrespondent.net підтвердив перший заступник Держагентства України з питань кіно Сергій Сьомкін. За його словами, відповідна рекомендація була видана ще 22 липня, але опублікували її лише зараз.

Водночас, за словами Сьомкіна, Держкіно не може впливати на Експертну комісію з питань розповсюдження і демонстрації фільмів, а лише рекомендувати, оскільки вона є незалежною комісією. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine