Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Зміст програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» і «ТВ Центр-Іnternational» («ТVСІ») не відповідає українському та європейському законодавствам

24.07.2014

На засіданні Національної ради 24 липня розглядалося питання про вилучення із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», російських мовників «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» і «ТВ Центр-Іnternational» («ТVСІ»).

Як свідчить моніторинг, проведений регулятором, в ефірі цих каналів зафіксовано розповсюдження неправдивої і спотвореної інформації щодо наявної ситуації в Україні, що є порушенням частини першої статті 2, статті 28 Закону України «Про інформацію», частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне мовлення. Стосовно припинення ретрансляції цих компаній є рішення суду.

Участь у засіданні взяв представник громадськості – директор «Телекомпалати України» Костянтин Гріцак. Він звернувся до членів Національної ради із проханням утриматися від механізму застосування адаптаційних списків, оскільки він є суперечливим, про що громадськість неодноразово заявляла. Він також повідомив, що у березні цього року Міністерства юстиції України зробило висновок, що «перелік програм застосуванню не підлягає». Якщо ж Національна рада посилатиметься у своєму рішенні на перелік адаптованих каналів, то тим самим певною мірою додаватиме йому легітимності, зауважив Костянтин Гріцак.

Після ґрунтовного обговорення питання було вирішено не згадувати в рішенні про перелік, допоки члени Національної ради не визначаться з ним остаточно й не сформують своєї позиції стосовно застосування норми закону про необхідність адаптування іноземних програм до вимог вітчизняного законодавства. Відтак ухвалено таке рішення: визнати, що зміст іноземних програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» і «ТВ Центр-Іnternational» («ТVСІ») не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і частині першій статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»; повідомити про це провайдерів програмної послуги і зобов’язати їх привести свою діяльність у відповідність до цього рішення.

Костянтин Гріцак запевнив членів Національної ради, що асоціації, які працюють на ринку платного телебачення, у разі виявлення незаконної трансляції згаданих каналів вживатимуть усіх заходів для її припинення.

Водночас заступник голови Григорій Шверк у процесі обговорення легітимності адаптаційних списків запевнив: «Ми будемо це регулювати. Цим переліком чи у якийсь інший спосіб, але ми будемо це регулювати». «Ми – регулятор», – додав голова Національної ради Юрій Артеменко, нагадавши, що адаптація іноземних програм є вимогою законодавства. Водночас, можливо, не до кінця є з’ясованим питання щодо механізмів реалізації цієї норми закону. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine