Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Український фільм "Брати. Остання сповідь" отримав приз на Московському кінофестивалі

28.06.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net картина "Брати. Остання сповідь" українського режисера Вікторії Трофименко отримала приз журі російської кінокритики на 36-му Міжнародному кінофестивалі, що проходить цими днями у Москві.

Фільм розповідає про двох братів, які все життя все ділять: мати, іграшки, право називатися найкращим, одну жінку, одного сина. Але одного разу в їхній житті відбувається подія, після якої вони не розмовляють один з одним протягом 40 років.


Режисер картини Вікторія Трофименко заперечує, що подібність сьогоднішніх подій із сюжетом фільму - ідея замислювалася давно. "Я ніяких алюзій не вкладаю, ми завершили фільм наприкінці вересня. Але вийшло так, що фільм виявився досить своєчасним", - заявила раніше авторка фільму.


Крім української картини, два призи на фестивалі отримав фільм Валерії Гай Германіки "Да и Да". Два призи також отримала трагікомедія "Світло моїх очей" турецьких режисерів Мелика Сарачоглу і Хакки Куртулуша. Призи глядацьких симпатій завоювали картини "Білий Ягель" Володимира Тумаєва і "Зелений принц" ізраїльського режисера Надавові Ширмана. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine