Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Програму українського кінофестивалю "Відкрита ніч" транслювали одночасно у 23 містах

30.06.2014

29 червня стартував 17-й кінофестиваль " Відкрита ніч". До четвертої години ранку під відкритим небом на набережній Дніпра транслювали кінострічки з програми фестивалю. Про це повідомляють у прес-службі міністерства кульутри України 29 червня.

Як зазначено у повідомленні, одночасно з головним майданчиком у Києві фестивальну програму синхронно транслювали ще у 23 містах, в тому числі перегляд відбувся у Варшаві. Усі бажаючі також могли взяти участь у голосуванні за приз глядацьких симпатій.

" Україна – країна, що має давні та глибокі кінематографічні традиції. Сьогодні, робота Міністерства культури, відомства, що опікується кіно направлена на те, щоб змінити ту прикру практику, коли кіно мало виживати, змінити і на законодавчому рівні. Щоб сприяння його розвитку носило не ситуативний характер, а було системним",- підкреслив на відкритті фестивалю міністр культури Євген Нищук.

" Велика подяка і таким фестивалям, як " Відкрита ніч" - які, попри перепони дають можливість тим ідеям, тому таланту пробиватися, давати імпульс для розвитку, народжувати і генерувати ті картини та телевізійні програми, які переростають у щось більше і створюють обличчя як українського, так і європейського кінематографу, - зазначив Нищук, звертаючись до глядачів. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine