Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Розпочала роботу міжнародна конференція «Від державного до суспільного мовлення»

01.07.2014

У Києві розпочалася дводенна Міжнародна конференція «Від державного до суспільного мовлення», організована Європейською мовною спілкою та Радою Європи в рамках програми «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» за фінансування Уряду Канади.

Захід присвячений актуальним питанням переходу від державного до суспільного мовлення в Україні. Його мета – обговорення пріоритетів упровадження закону про суспільне мовлення в Україні відповідно до європейських стандартів, враховуючи зобов’язання перед Радою Європи та Європейським Союзом.

Говорячи про важливість упровадження суспільного мовлення в Україні, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у вітальному слові до учасників зазначив, що основною місією суспільного мовника є подання правдивої інформації. Особливо актуально це з огляду на теперішню ситуацію інформаційної війни. Очільник уряду звернувся до громадськості, аби нагадати їй про можливість подання своїх кандидатур до складу наглядової ради майбутнього суспільного мовника. На його думку, громадські організації мають повною мірою використати цю можливість. Стосовно ймовірного використання абонентної плати як одного з джерел фінансування Арсеній Яценюк пояснив, що це питання обговорювалося, і в разі виникнення відповідної потреби «порадимося і приймемо рішення».

На думку прем’єр-міністра, суспільне мовлення має бути створене у новій формі власності – публічне акціонерне товариство. Він наголосив, що серед завдань суспільного мовника – підказувати владі, «куди йти», відповідати інтересам суспільства. У питаннях суспільного мовлення Уряд гарантує підтримку.

Голова Офісу Ради Європи в Україні посол Владімір Рістовські запевнив, що Рада Європи готова надавати допомогу як на законодавчому, так і на інших рівнях співпраці, зокрема й на експертному.

Трой Лулашник, посол Канади в Україні, висловив думку про те, що теперішній етап становлення суспільного мовлення в Україні є вкрай важливим з огляду на питання свободи слова, свободи ЗМІ, що є засадничими принципами демократії. На цьому неоднорозово наголошували у своїх виступах й інші представники західних держав. Сьогодні, за словами посла, «історично важливою для України є можливість розробити потужну базу для свободи ЗМІ».

Про необхідність внесення змін до чинного закону про суспільне мовлення в Україні сказав Томас Фреллесен, заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні, тимчасово повірений у справах. Він висловив сподівання, що парламент зможе внести відповідні поправки, а також розблокує роботу Національної ради, призначивши її членів за своєю квотою.

«Суспільний мовник – джерело інформації, якому найбільше довіряють», – констатувала Інгрід Делтенре, генеральний директор Європейської мовної спілки. Вона назвала принципи, якими має послуговуватися суспільний мовник. Це, зокрема такі:
- незалежність – від політиків, уряду, бізнесу тощо;
- довіра населення – важливіша ніж прибутки;
- різноманітність програм – усі програми, не лише новинні, мають бути найвищої якості;
- інноваційний підхід;
- підзвітність.

Експерт висловила думку, що злиття понад 30 телерадіоорганізацій в одного суспільного мовника має бути ефективним, хоча може потребувати певного часу. Вона також висловила побажання уряду – забезпечити безпеку журналістів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації – і сподівання на добре фінансування суспільного мовника, оскільки без грошей важко створювати якісні програми.

Нинішньою місією суспільного мовника заступник голови Національної ради Лариса Мудрак назвала відновлення правди і свободи слова в розрізі розвитку суспільства. Вона нагадала про уже зроблені регулятором спільно з іншими суб’єктами процесу кроки для реалізації закону про суспільне мовлення і представила перелік проблемних зон, які наразі напрацьовані, однак не є вичерпними. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine