Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Нацрада хоче заборонити чергову групу російських телеканалів

17.06.2014

Зважаючи на численні скарги громадян щодо змісту передач, які транслюються низкою російських каналів, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розглядає можливість додаткового звернення до суду щодо заборони ретрансляції деяких російських каналів на території України. Про це повідомив на брифінгу 17 червня голова Національної ради Володимир Манжосов.

Він нагадав, що нині в Окружному адміністративному суді міста Києва триває розгляд справи про заборону мовлення на території України чотирьох російських телеканалів – «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «НТВ-Мир». Відповідне рішення суду виконують усі провайдери програмної послуги, за винятком Луганської і Донецької областей.

Окрім згаданих каналів, низка інших російських мовників транслює передачі, які містять неправдиву і ворожу інформацію. Як повідомив голова Національної ради, регуляторний орган, провівши моніторинг, зафіксував наявність ознак порушень в ефірі російського інформаційного каналу «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ) і звернувся до дистриб’ютора цієї програми в Україні ТОВ «Вертикаль-ТВ», м. Донецьк, із проханням надати коментар щодо поширення інформації в ефірі «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ), яка не відповідає вимогам вітчизняного законодавства та Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Національна рада звернулася до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити надані факти та вжити заходів реагування.

У контексті вжиття Національною радою заходів щодо забезпечення інформаційної безпеки України також проводиться моніторинг програмного наповнення російської інформаційної програми «Life News», яка не входить до переліку адаптованих програм.

Загалом стан ретрансляції російських телеканалів у кабельних мережах провайдерів програмної послуги України на 17 червня 2014 року виглядає таким чином:

ТVCI ретранслюють 165 провайдерів, REN-TV – 26 провайдерів, Life news – 39 провайдерів, Russia Today – 11 провайдерів.

Телеканал ТVCI ретранслюється майже в усіх областях, крім Волинської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської.

Телеканал «Life news» поширюється в Донецькій, Луганській, Житомирській та Харківській областях.

Телеканал «Russia Today» присутній у кабельних мережах провайдерів в Донецькій та Житомирській областях.

Телеканал «REN-TV» ретранслюють провайдери програмної послуги у Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській та Одеській областях.

Нині Національна рада робить усе можливе, аби забезпечити проведення моніторингу цих програм. «Ми робимо кроки до правочинних дій», – зауважила заступник голови Лариса Мудрак. – «Усю інформацію: які оператори і що транслюють – нам потрібно перевіряти разом із правоохоронними органами для того, щоб мати уточнені дані й після цього звертатися до суду», – додала вона.

Крім того, Лариса Мудрак поінформувала, що вже більше як 20 днів тому Україна надіслала офіційного листа до Європейської платформи регуляторних органів із проханням розглянути ситуацію із трансляцією російських каналів на французькому супутнику. «Сподіваємося, що найближчим часом надійде лист-відповідь від французького регулятора і ми матимемо можливість робити наступні кроки щодо трансляції російських каналів через французький супутник», – зазначила вона.

Водночас Лариса Мудрак зауважила, що для всього медійного європейського середовища вкрай важливо, аби існували критерії і дефініції, що таке «пропаганда», «заклики ненависті», «інформаційна агресія», оскільки на основі чітких критеріїв, які вписані в закон, набагато легше робити висновки, щоб не допустити небезпеки – кроків до цензури.

«Принципово важливо на час агресії вживати хірургічних дій, а власне – забороняти, щоб зберегти спокій глядачів і безпосередньо захистити своє інформаційне поле». Наступним кроком, за словами заступника голови Національної ради, мають бути зміни до законодавства стосовно категорій та дефініцій, а ще наступний – вироблення норм співіснування в тому інформаційному полі. «Ми повинні робити висновки, щоб свобода слова безпосередньо і вільний доступ до будь-якої інформації залишалися нормою для демократичних країн», – наголосила вона. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine