Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Каннська сплячка. Переможці кінофестивалю

27.05.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net головний приз 67-го Каннського фестивалю - Золоту пальмову гілку - отримав найдовший фільм конкурсної програми - Зимова сплячка Нурі Більге Джейлана. У фільмі, тривалість якого становить більше трьох годин, викладена історія похилого актора, його дружини і його розлученої сестри. Як зізнався сам режисер, на зйомки його надихнули п'єси російського письменника Антона Чехова.

"Чесно кажучи, я трохи дивно почуваюся, хоча отримати цю премію, зрозуміло, дуже приємно. Я неодноразово був премійований у Каннах, але завоювати Золоту пальмову гілку - це приголомшливо. Коли я писав сценарій до цього фільму, я немов писав роман. Вже після закінчення я віддав собі звіт, що він занадто довгий. Початковий варіант фільму тривав чотири з половиною години. Я скоротив його тільки при монтажі", - говорить Джейлан.

Гран-прі фестивалю журі присудило картині італійського режисера Аліче Рорвакер Диво, одну з головних ролей в якій зіграла актриса Моніка Белуччі.

"Коли мій фільм відібрався в основний конкурс, я вже була здивована. Що говорити тепер, коли він ще і завоював премію ... я дуже рада за всю знімальну групу. Мене переповнюють емоції. З цієї сцени я хотіла б висловити величезну подяку всім, хто працював над цим фільмом: багато хто за час зйомок постраждав від укусів бджіл", - подякувала Рорвакер.

Беннетт Міллер отримав приз в номінації Найкращий режисер за фільм Мисливець на лисиць.

"Між початком роботи над цим фільмом і цією премією минуло вісім років. Ми завершили роботу над ним лише два тижні тому. Стів Керелл - це вражаюча людина і актор. Погодитися на цю роль стало для нього актом мужності. Адже ніхто не уявить, що Стів може когось убити", - зазначив Міллер.

Приз журі розділили між собою наймолодший і найстарший конкурсант Основної програми: 25-річний Ксав'є Долан зі своєю матусею і 83-річний Жан-Люк Годар з стрічкою Слова, прощайте!

"У рішенні журі розділити свій приз між двома фільмами я бачу свідому волю суддів об'єднати у світі кіно мене і Жан-Люка Годара, - говорить Долан. - Бо ми обидва шукаємо свободи в різні історичні епохи. Годар намагався винайти нове кіно в епоху, яку він сам створив. Я б теж хотів опинитися на такому повороті. Журі відчуло схожу манеру відчувати в учня і вчителя. Це доводить, що кіно може виразитися схожим чином в різних поколіннях".

У номінації Найкращий сценарій відзначений Андрій Зв'ягінцев і його співавтор Олег Негін у фільмі Левіафан.

"Це велика радість. Мене лише засмучує, що в цей вечір зі мною немає Олега Негіна, з яким ми разом написали цей сценарій. У нас наразі кілька поточних спільних проектів, і щойно я повернуся, ми візьмемося за роботу", - пообіцяв Зв'ягінцев.

Джуліанна Мур перемогла в номінації Найкраща жіноча роль у фільмі Девіда Кроненберга Зоряна карта, а серед чоловіків найкращим визнаний актор Тімоті Сполл за роль у фільмі Майкла Лі Містер Тернер. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine