Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

На Канському МКФ показали українські документальні фільми про Революцію Гідності

21.05.2014

19 травня в Українському павільйоні в Каннах відбулася презентація документальних стрічок про українські події зими 2013-2014.

Зокрема, на Канському кіноринку міжнародним кінопрофесіоналам представили проект короткометражок «Вавилон’13», знімальні групи якого вже демонстрували свої роботи в Амстердамі, Осло, Братиславі, Вільнюсі (заплановані також покази в Берліні, Варшаві й Талліні).

Відбулася також презентація альманаху «Чорна книга Майдану» - 13 короткометражних фільмів, знятих студентами-другокурсниками університету ім. Карпенка-Карого з майстерні Юрія Терещенка.

Гостям павільйону представили роботи оператора Громадського телебачення Нікіти Мекензіна «Київ. Так розстрілювали людей» і «Київ. Війна на вулиці Інститутській».

Телеканал 1+1 представив фільм «Небесна сотня» Юлії Гонтарук та Романа Любого з циклу «Зима, що нас змінила». • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine