Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

На Канському МКФ показали українські документальні фільми про Революцію Гідності

21.05.2014

19 травня в Українському павільйоні в Каннах відбулася презентація документальних стрічок про українські події зими 2013-2014.

Зокрема, на Канському кіноринку міжнародним кінопрофесіоналам представили проект короткометражок «Вавилон’13», знімальні групи якого вже демонстрували свої роботи в Амстердамі, Осло, Братиславі, Вільнюсі (заплановані також покази в Берліні, Варшаві й Талліні).

Відбулася також презентація альманаху «Чорна книга Майдану» - 13 короткометражних фільмів, знятих студентами-другокурсниками університету ім. Карпенка-Карого з майстерні Юрія Терещенка.

Гостям павільйону представили роботи оператора Громадського телебачення Нікіти Мекензіна «Київ. Так розстрілювали людей» і «Київ. Війна на вулиці Інститутській».

Телеканал 1+1 представив фільм «Небесна сотня» Юлії Гонтарук та Романа Любого з циклу «Зима, що нас змінила». • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine