Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

У Данії заборонили передвиборчий агітаційний мультфільм, через велику кількість жорстоких сцен

18.05.2014

Після численних скарг спікер датського парламенту Могенс Ліккетофт змушений був визнати, що мультфільм вийшов значно більш провокаційним, ніж передбачалося.

Головним героєм анімаційного ролика є супергерой «Людина-виборець» (Voteman). На початку відео він відриває голову чоловікові за те, що той не збирається голосувати на виборах до Європарламенту. Надалі мультфільм розповідає, що колись майбутній супергерой також ігнорував виборчі кампанії. Через це він не зміг запобігти кліматичним змінам і потраплянню шкідливих речовин у дитячі іграшки, вплинути на виплати субсидій фермерам і проконтролювати норму, що визначає зміст кориці в булочках.

«Людина-виборець» усвідомив свої помилки і став боротися за підвищення свідомості решти громадян. Робить він це з використанням грубої фізичної сили і б'є тих, хто не хоче йти до виборчих урн. Сам супергерой зображений у садомазохістському стилі: він носить шкіряну жилетку на голе тіло, шиповані браслети і їздить на двох дельфінах у збруї. Правда, сексуальна орієнтація «Людини-виборця» сумнівів не викликає - в ролику показано, як він займається сексом відразу з декількома дівчатами. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine