Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Улюбленою кінострічкою українців став турецький серіал

15.05.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net українці назвали свої улюблені фільми і серіали. Серед фаворитів українців 40% фільмів радянського походження, третина - іноземного, кожен п'ятий фільм - російський і лише 5% - українські. Про це свідчать результати соціологічної групи Рейтинг.

Українцям було запропоновано назвати три улюблені фільми, внаслідок чого було названо більше 600 різних фільмів та серіалів.

Згідно з результатами дослідження, найбільш улюбленими фільмами українців стали “Величне століття. Роксолана” (9%), “Москва сльозам не вірить” (8%), ”Діамантова рука” (7%), “Іронія долі або з легким паром” (6%), “Любов і голуби”, “Службовий роман” та ”У бій ідуть одні старі”(по 5%), “Операція“Ы””, “Кавказька полонянка”, “17 миттєвостей весни”та “Дівчата” (по 4%).

У Західних регіонах популярнішими, ніж в інших, стали фільми “Роксолана”, “Сила”, “Бригада”, “Обручка” та ”Анжеліка”.

У Центральних регіонах – “Джентльмени удачі”, “Менти”, “Весілля в Малинівці”, “Сутінки” і “Матриця”.

У Північних областях віддали перевагу таким кінострічками як “Інтерни”, “Операція”Ы””, “Титанік”, “5 елемент” і “Доктор Хаус”.

Жителі Сходу частіше за інших вибирали такі фільми як “Москва сльозам не вірить”, “Службовий роман”, “17 миттєвостей весни”, “Іван Васильович змінює професію” та “Кавказька полонянка”.

У Південному регіоні – “Іронія долі”, “Дівчата”, “Весна на Зарічній вулиці”, “Три мушкетери”і серіал “Глухар”.

Чоловіки традиційно віддають перевагу пригодам, комедіям, бойовикам, історичним фільмам та детективам. Жінки вибирали мелодрами, а також комедії.

Чим старші респонденти, тим більше прихильні вони до радянських фільмів.
Не визначилися з вибором улюбленого фільму лише 16% опитаних.

Дослідження проводилося серед населення України старше 18 років. Вибіркова сукупність - 2000 респондентів. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine