Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Шведские политики сразились в турнире по StarCraft 2

19.04.2014

На днях шведские политики провели турнир Politikerstarcraft по StarCraft 2, в котором приняли участие члены ведущих партий страны. Целью данного мероприятия было познакомить игроков с политикой, а политиков — с киберспортом.

В соревновании участвовали команды из восьми партий (Христианско-демократическая партия не заявила игрока). Турнир провели по кубковой системе, а в его финале встретились «левые» и члены Партии зеленых. Победа осталась за первыми. Киберспортивное состязание, в котором участвовали шведские представители власти, прошло накануне выборов в местный парламент.

Впервые подобный турнир провели в 2010 году (также перед выборами). Мероприятие организовал Джонатан Ридер Лундквист (Jonathan Rider Lundkvist), который тогда был членом Пиратской партии. Примечательно, что победителем первого турнира стал Матиас Сундин (Mathias Sundin) из Народной партии, который впоследствии набрал на выборах необходимое количество голосов и прошел в парламент.Юрий Шелест
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine