Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Порошенко, Богомолець і Тягнибок пройдуть «Детектор брехні» на СТБ

12.04.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net кандидат у президенти України Петро Порошенко, а раніше Ольга Богомолець, а також Олег Тягнибок погодилися взяти участь у шоу Детектор брехні на телеканалі СТБ. Про це повідомляється на офіційній сторінці телеканалу в Facebook.

У той же час, відмовилися від участі в проекті Ірина Фаріон, Микола Княжицький, Геннадій Кернес, Леонід Черновецький, Наталія Королевська, Ганна Герман, Леся Оробець, Дмитро Ярош та Олег Ляшко.

Петро Симоненко заявив, що готовий взяти участь в програмі, але тільки після президентських виборів, Анатолій Гриценко сказав, що також не проти прийти на програму, але за умови, що в ній візьмуть участь Юлія Тимошенко і Петро Порошенко.

Зараз канал очікує відповіді від Юлії Тимошенко і Сергія Тігіпка. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine