Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

За кілька годин до прем'єри в Китаї заборонили фільм Джанго звільнений

12.04.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net прокат фільму був зупинений за кілька годин до прем'єри, яка повинна була відбутися 11 квітня.

Як повідомив китайський портал Sina з посиланням на співробітників кінотеатрів, це було зроблено на вимогу прокатника фільму в Китаї China Film Group Corporation, який зіслався на "технічні проблеми".

За словами одного з місцевих мікроблогерів, в одному кінотеатрі сеанс був перерваний через кілька хвилин після початку.

Прокатник картини і китайські наглядові органи ніяк не прокоментували зняття фільму з прокату. При цьому агентства наводять слова неназваного джерела з китайської кіноіндустрії, за словами якого, причиною заборони Джанго звільненого могли стали сцени оголення.

Раніше компанія Sony Pictures заявила, що фільм вийде в китайський прокат у відредагованому вигляді. Зокрема, режисер картини погодився зробити кров, яка з'являється в кадрі, менш яскравою.

Крім того, бризки крові розлітаються на меншу відстань. При цьому творці картини пообіцяли, що ніякі епізоди з фільму вирізані не будуть і хронометраж картини ніяк не зміниться.

Джанго звільнений повинен був стати першим фільмом Тарантіно, випущеним у прокат в Китаї. Дія картини відбувається на Дикому Заході.

За її сюжетом, раб-утікач Джанго у компанії "мисливця за головами" намагається звільнити свою дружину з рабства. Стрічка висувалася на п'ять Оскарів та отримала два з них. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine