Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Латвійський регулятор тимчасово заборонив російський телевізійний канал «Росія РТР»

25.04.2014

3 квітня 2014 року Національна рада з питань електронних медіа Латвії прийняла рішення про заборону ретрансляції телеканалу «Росія РТР» на території Латвії терміном на три місяці. Таке рішення було ухвалене у березні 2014 року з огляду на офіційні заяви латвійського Парламенту, Сейму, які суворо засудили дії Росії стосовно України.

Рішення № 95 Національної ради Латвії містить обґрунтування та підстави його ухвалення. Після вивчення та аналізу записів програм «Росія РТР», що транслювалися з 2 по 17 березня, регулятор заявив, що «інформація, подана у новинах та інших передачах, прямо та серйозно порушує статтю латвійського Закону «Про електронні засоби масової інформації». Відповідно до положень цього Закону, програми, що транслюються, не можуть містити жодних закликів та підбурювання до ненависті або дискримінації проти особи чи осіб на основі статі, раси, походження, національності, релігії та віросповідань, розумових відхилень, віку або інших факторів; жодних закликів до війни або військових конфліктів.

Рішення, ухвалене на підставі статті 19.5 Закону Латвії «Про електронні засоби масової інформації», декларує, що Національна рада гарантує свободу прийняття та необмежену ретрансляцію на території Латвії програм електронних засобів масової інформації з інших країн, окрім тих випадків, коли аудіо- та аудіовізуальні програми з інших країн порушують статті 24.9, 24.10 та 26 цього Закону.

Національна рада також посилається на лист (№21/869-IP від 1 квітня 2014 року) зі Служби безпеки, в якому зазначається: «Росія РТР» разом з іншими телевізійними каналами, що контролюються Російською Федерацією, розповсюджують упереджену інформацію, яка негативно впливає на інтереси національної безпеки Латвії».

Рішення, ухвалене відповідно до Конституції країни, Закону Латвії «Про електронні засоби масової інформації» та Європейської Конвенції з прав людини, а також із врахуванням подібних прецедентів у Литві, констатує, що тимчасова заборона ретрансляції каналу «Росія РТР» юридично обґрунтована, оскільки така заборона є необхідною, співмірною і відповідною з огляду на конфлікт між правами приватних осіб та суспільними інтересами.

Необхідно додати, що перед ухваленням цього рішення Національна рада з питань електронних медіа Латвії 21 березня 2014 року провела круглий стіл з обговорення заборони російської пропаганди в Латвії, куди було запрошено журналістів, соціологів та іноземних експертів для обговорення цього питання.

Більшість учасників дискусії висловили застереження щодо заборони російських каналів. Голова Національної ради Латвії пан Айнарс Дімантс висловив протилежну думку: «Під час війни засоби масової інформації держави виступають інструментом війни і не є звичними у класичному їхньому розумінні». Усі учасники погодилася з тим, що контент програм новин, що виробляються в Латвії, необхідно посилити як латвійською, так і російською мовами.

На разі Національна рада Латвії вивчає законодавчі підстави для обмеження ретрансляції у кабелі й супутнику таких російськомовних телевізійних каналів, як «НТВ Мир» та «Первый Балтийский канал Латвия». • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine