Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У Донецьку замінили заборонені судом телеканали РФ на інші російські

28.03.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net провайдери кабельного телебачення в Донецьку замінили трансляцію заборонених судом російських телеканалів: РТР, Первый канал, Россия-24 і НТВ на канали фільмів РФ - ТВ1000 Русское Кино, Дом кино та інформаційний телеканал МИР 24, який передає новини про країни СНД і світу, про це Корреспондент.net повідомили в абонентських відділах провайдерів ТБ в Донецьку.

Раніше заступник секретаря РНБО України Вікторія Сюмар заявила, що 90% українських кабельних операторів припинили трансляцію російських телеканалів. При цьому заступник секретаря РНБО уточнила, що ще триває ретрансляція в Донецькій області та Києві, проте «вони незабаром також будуть виконувати рішення суду».

25 березня Київський окружний адміністративний суд прийняв постанову, відповідно до якої призупинив трансляція російських телеканалів в Україні на час розгляду позову Національної ради з телерадіомовлення до компанії, яка є основним ретранслятором цих телеканалів.

Під заборону, зокрема, потрапили: РТР, Первый канал, Россия-24 і НТВ. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine