Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення до телеглядачів

22.03.2014

Шановні телеглядачі!


У ці дні Національна рада отримує багато листів і телефонних звернень стосовно відключення чотирьох російських каналів у кабельних мережах. Одні глядачі просять повернути улюблені програми і серіали, інші вимагають вимкнути кремлівську пропаганду, яка сіє розбрат в українському суспільстві.

Ми хочемо насамперед звернутися до тих глядачів, які висловлюються проти відключення російських каналів. За умов інформаційної агресії, заради єднання країни – це робиться тимчасово.

Є законодавче обґрунтування того, чому виникла необхідність відключення цих каналів. Повірте, воно достатнє.

Вільний доступ до інформації – це одна із головних засад демократичного суспільства. І ніхто не бажає її порушувати. Але в час військової агресії й відвертої інформаційної війни, коли більшість російських ЗМІ свідомо й цілеспрямовано подають неправдиву інформацію про ситуацію в нашій країні, створюють атмосферу ненависті до українців і України, закликають до знищення суверенітету й цілісності нашої держави, спрацьовують також і інші закони – закони громадянського сумління та патріотизму!

Сьогодні українські телеглядачі можуть дивитися 187 іноземних програм, із них 70 російських, 139 програм мовлять російською. Натомість громадяни Російської Федерації не мають змоги об’єктивно оцінити події, які відбуваються в нас, бо Росія не приймає жодного українського телеканалу.

Тому звертаємося до всіх – інформаційна безпека – справа нашої відповідальності та розуміння. Сподіваємося, що цей непопулярний крок, знайде розуміння серед більшості громадян. Наголошуємо, що українська держава тимчасово припиняє ретрансляцію чотирьох російських телепрограм. Коли ситуація в країні стабілізується й буде досягнуто політичного компромісу, це питання обов’язково вирішиться на користь глядача і його інформаційних потреб. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine