Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

YouTube розробляє версію для дітей

19.03.2014

За інформацією видання Корреспондент.net відеохостинг YouTube розробляє версію сайту для юних користувачів віком до 10 років і веде переговори з провайдерами про постачання відеоконтенту для дітей, повідомляє видання The Information з посиланням на інформовані джерела.

Мета проекту – створити сайт, якому батьки зможуть довіряти в плані безпечного для дітей контенту. За задумом розробників, "дитяча" версія YouTube не міститиме відеороликів і коментарів, які можуть бути неприйнятні для дитячої аудиторії, наприклад, містити ненормативну лексику.

Водночас, продукт, для якого YouTube хоче залучити дитячий контент, поки далекий від стадії запуску, і принципи його роботи також перебувають на стадії обговорення. Можливо, доступ до сервісу буде реалізований через канал з обмеженим доступом, або через спеціальний додаток.

На YouTube вже є функція "безпечного" перегляду, при включенні якої фільтрується потенційно неприйнятний контент, позначений як такий користувачами.

Крім того, відеосервіс підтримує версію YouTube EDU для шкіл, на якому розміщуються освітні відеоролики. Однак в обох версіях розміщується реклама, і жодна з них не може гарантувати того, що весь відеоконтент спеціально підібраний для певної вікової групи.

Відеохостинг YouTube був запущений в 2005 році. Через рік сервіс купила компанія Google. У 2013 році щомісячна аудиторія сайту досягла одного мільярда людей.

Наприкінці листопада 2013 Google визнав, що останнє оновлення функціоналу YouTube принесло чимало шкоди і не дало змоги впоратися з однією з головних проблем сервісу - поширенням спаму в коментарях. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine