Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Эстонским детям запретят прикасаться к пиву

01.08.2006

Несовершеннолетним жителям Эстонии могут запретить не только употреблять, но даже прикасаться к спиртным напиткам. Такая норма, как пишет Postimees, содержится в поправках к Закону об алкоголе, которые сейчас дорабатываются властями прибалтийской республики.

В настоящее время не достигший 18-летнего возраста молодой человек может быть наказан только за приобретение и употребление алкогольных напитков. Однако такая формулировка все-таки оставляет несовершеннолетним возможность обладать алкоголем, утверждает старший комиссар охранной полиции Сийри Партс.

Пойманный с бутылкой пива в руках подросток, как правило, начинает утверждать, что эта бутылка в действительности принадлежит не ему, а кому-то другому или, например, он где-то нашел ее. После этого полиции остается только отобрать пиво и отпустить нарушителя.
Поправка в закон лишит несовершеннолетних любого права обладать алкоголем, это означает, что им будет запрещено даже держать в руках чужие спиртные напитки.

Напомним, что, согласно поправкам, предлагается также ввести запрет на продажу спиртного в ночное время — с 23 до 8 часов. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine