Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

З наступного тижня телеканал Перший Ukraine почне трансляцію російською та англійською мовами

07.03.2014

За інформацією видання Корреспондент.net телеканал Перший Ukraine з наступного тижня почне здійснювати мовлення за кордоном з українськими меседжами і наповнений комбінованим контентом. Про це заявила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар на брифінгу 6 березня.

"У відповідь на дії російських телеканалів українська влада вирішила посилити нашу присутність в іноземному інформаційному просторі", - сказала вона.

За словами Сюмар, з вівторка почне мовлення англомовна і російськомовна редакція каналу Перший Ukraine. "Вперше буде така масова присутність російською мовою українських інформаційних меседжів, які ми хочемо транслювати Росії, країнам СНД і, звичайно, на Заході", - пояснила заступник секретаря РНБО.

Вона також додала: "Фактично, ми робимо комбіновані редакції, які можуть приймати різний контент, але транслювати його російською та англійською мовами. Думаю, це буде щось у форматі суспільного мовлення, яке сьогодні відбувається. Це буде часто самодостатній продукт, не обов'язково програми Першого національного.

Раніше рада національної безпеки і оборони України закликала Нацраду з питань телебачення і радіомовлення зібратися і переглянути ліцензійні умови мовлення на території України російських телеканалів, які порушують українське законодавство.

"Враховуючи те, що інформаційна війна в Україні надзвичайно серйозно посилилася, на виконання рішення РНБО ми звертаємося до членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення з проханням зібратися на засідання і розглянути ситуацію, яка склалася в інформаційному просторі України, і становить загрозу національній безпеці", - заявила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар на брифінгу в четвер у Києві. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine