Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Германии стартовал 64-й по счету Берлинский кинофестиваль - "Берлинале"

06.02.2014

В Германии 64-й по счету Берлинский кинофестиваль открылся показом комедии американского режиссера Уэса Андерсона "Отель "Гранд Будапешт", который снимался в Саксонии и на потсдамской киностудии Бабельсберг. Об этом сообщает Deutsche Welle.

За главные призы "Берлинале" будут бороться 20 картин, в том числе четыре немецкие: исторический фильм "Die geliebten Schwestern" ("Возлюбленные сестры") немецкого постановщика Доминика Графа (Dominik Graf), картина Эдварда Бергера (Edward Berger) "Jack" ("Джек"), драма Фео Аладага (Feo Aladag) "Zwischen Welten" ("Между мирами") и лента Дитриха Брюггемана (Dietrich Brüggemann) "Kreuzweg" ("Крестный путь"). Россию в основной программе фестиваля представит мультфильм Леонида Шмелькова "Мой личный лось". Кроме того, в главном показе Берлинале участвуют ленты из Аргентины, Австрии, Норвегии, Испании, Китая и США.

Церемония награждения состоится 15 февраля. Всего же с 6 по 16 февраля в рамках различных программ кинофестиваля будут показаны более 400 фильмов. Продажа билетов начинается за три дня до демонстрации картин. Кроме того, на "Берлинале" почтут память недавно скончавшихся актера Филипа Сеймура Хоффмана и актера и режиссера Максимилиана Шелла. 9 февраля состоится показ документального фильма Шелла "Моя сестра Мария". А 11 февраля будет показана биографическая драма "Капоте", за роль в которой Хоффман получил "Оскара". • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine