Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Боец белорусского спецназа сбежал с места службы из-за интернет-зависимости

14.01.2014

Пойманный в Беларуси спецназовец-дезертир, покинувший часть в начале января, сбежал из-за интернет-зависимости. Накануне его поймали с планшетом и обещали наказать, из-за чего он и сбежал, объяснил поведение бойца пресс-секретарь министерства обороны Беларуси.

Спецназовец, проходивший службу в бригаде в Марьиной Горке (Минская область), сбежал из части в начале января. По неофициальной информации, военнослужащий захватил с собой автомат Калашникова (в Министерстве обороны, в свою очередь, заявили, что оружие из части не пропадало).

Позднее беглец был задержан в Червенском районе, после того, как, по информации Комсомольской правды в Беларуси, обокрал дом одного из местных жителей - похитил продукты и одежду. В связи с произошедшим возбуждены дела по статьям Самовольное оставление части и Кража.

По словам пресс-секретаря министерства обороны Беларуси Владимира Макарова, выяснилось, что военнослужащий увлечен "виртуальным миром".

"Даже в увольнениях он все время проводил в Глобальной сети, не выходя из дома, виртуальные игры заменили ему реальную жизнь", - утверждает источник.

Во время службы молодого человека, по сведениям Макарова, уличили в пользовании планшетом, что запрещено. За нарушение дисциплины ему грозило взыскание. Из-за этого спецназовец якобы и решил сбежать из части. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine