Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Чи можна називати телеканал сімейним, якщо в його денному ефірі лунають мати?

30.07.2006

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» звернулась до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із вимогою вжити негайних заходів щодо телеканалу «СТБ» через порушення ним, на думку представників організації, вимог діючого законодавства України про телебачення і радіомовлення.

Батьків обурив потік вкрай брутальної лексики та відвертої образи єврейської нації у блоці новин від 28 липня 2006 року майже у денний час (програма «Вікна-Новини» о 18 годині 00 хвилин). Так, в одному з репортажів цього блоку було здійснено показ сюжету із брудною та нецензурною лайкою, яка включала образливий для єврейської нації вигук, пані Параски (одного з символів Помаранчевої революції) в бік першого Президента України – Леоніда Кравчука.

На думку громадськості, показ у денний час аморальних сюжетів в ефірі каналу, який гучно рекламує себе, як «телеканал для всієї родини», є проявом неповаги для українського суспільства та його дітей, оскільки, брутальна лайка в будь-якій цивілізованій, демократичній державі не сприймається, як складова сімейних стосунків та необхідний елемент новин, розрахованих на загальну аудиторію глядачів.

У зазначеному звернені Телеглядацької асоціації батьків України наголошувалось на наданні юридичної оцінки наведеним у ньому фактам та негайному вжитті Нацрадою відповідних заходів юридичного впливу до телеканалу «СТБ» та його працівників, відповідальних за цей інцидент. Претензії також були викладені і щодо наявності ненормативної лексики у новинному блоці телеканалу «1+1» (програма ТСН о 19 годині 30 хвилин) при висвітленні аналогічних новин від 28 липня 2006 року про пані Параску, де та сама інформація, що і в новинах телеканалу «СТБ», подавалась вже без відеокадрів, які містили образу єврейської нації.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine