Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Клієнтів проституток штрафуватимуть

05.12.2013

Національна асамблея Франції 4 грудня шляхом голосів 268 депутатів нижньої палати парламенту, проти – 138 схвалила закон про проституцію, який, зокрема, передбачає штрафи для клієнтів повій

Про це інформує lenta.ru з посиланням на Reuters.

Згідно з новим законом, за спробу скористатися платними сексуальними послугами французам загрожуватиме штраф у 1500 євро. Це мінімальна сума штрафу. При цьому покарання власне за акти проституції не передбачені. Слід зазначити, що положення про штрафи депутати Національної асамблеї схвалили ще наприкінці листопада, а тепер закон прийнятий в повному обсязі.

До набрання чинності закон, який запропонований соціалістичним урядом Франсуа Олланда, повинен бути затверджений верхньою палатою французького парламенту, Сенатом. Реформа викликала в парламенті активну дискусію, і проти неї голосували як опозиціонери з правоцентристської UMP, так і "зелені", які є союзниками Олланда. Проти нового закону виступають і деякі повії, які вважають, що при новому порядку позбудуться заробітку.

Прихильники закону, в тому числі міністр з прав жінок Франції Наджат Валло-Белькасем, стверджують, що самі повії не повинні переслідуватися владою, так як найчастіше самі є жертвами угруповань, що займаються торгівлею людьми. Передбачається, що приблизно дев'яносто відсотків повій у Франції контролюються такими злочинними співтовариствами, в тому числі нігерійськими, китайськими та румунськими. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine