Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

BBC: Раскрыта мировая порносеть, в которой задействовали детей из Украины

15.11.2013

Полиция Торонто арестовала более 300 человек и освободила около 400 детей в ходе масштабной операции против преступной сети, занимавшейся изготовлением и распространением детской порнографии, сообщает «ВВС».

В центре расследования была находящаяся в Торонто фирма, которая, по данным полиции, продавала DVD-диски и размещала в Интернете видеозаписи с обнаженными мальчиками, снятыми в Германии, Румынии и Украине, пишет издание The Telegraph.

Компания Azov Films утверждала, что съемки не нарушали законов Канады и США. Фильмы продавались в 94 странах, сообщает полиция.

Около 100 человек были арестованы в Канаде и еще 240 - в других странах в ходе операции под кодовым названием «Пики». Среди арестованных есть школьные учителя, врачи, священники, сообщает полиция.

Возглавлявший компанию Брайан Уэй находится в заключении с момента своего ареста в мае 2011 года. 41-летний канадец был арестован в результате секретной операции.

Подразделение по предотвращению эксплуатации детей полиции Торонто смогло установить личности клиентов, пользовавшихся услугами сайта Azov Films.

Среди стран, вовлеченных в полицейскую операцию, - Австралия, Мексика, Испания, ЮАР, Норвегия и Ирландия. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine