Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

У Латвії заборонили російськомовну рекламу євро

19.11.2013

За інформацією видання «Кorrespondent.net» Центр державної мови Латвії наклав заборону для держустанов країни, у тому числі Мінфіну, публікувати російською мовою інформаційні статті про перехід на євро, про це заявив заступник голови відомства Агріс Тімушка.

Йдеться про спеціальне видання «Євро. Латвія зростає», випуск якого організувало Міністерство фінансів у рамках кампанії з інформування населення про євровалюту. Газету видали як латиською, так і російською мовами. Видання вже надрукуване і готується до відправки за адресами.

Тепер, як пишуть місцеві ЗМІ, масової розсилки російськомовних примірників (їх було надруковано 200 тисяч) не буде. Причому у фінансовому відомстві вказали, що за бажання громадяни країни все-таки зможуть з ними ознайомитися. Для цього їм доведеться самостійно звернутися у міністерство, відправивши запит через пошту або соціальні служби.

Варто додати, що Латвія переходить на євро від січня 2014 року. Тим часом, за інформацією соціологічних опитувань, проти переходу на євро на даний час виступає 60% громадян країни. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine