Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

“Лука” отримав нагороду МКФ "Лучезарный Ангел"

12.11.2013

Ювілейний ХХ міжнародний кінофестиваль “Лучезарный Ангел”, у програмі якого було представлено понад 160 фільмів з 11 країн, назвав переможців у Москві.

Українсько-білоруська стрічка “Лука” за участю Катерини Гусєвої, Віталія Безрукова та Андрія Самініна, отримала спеціальний приз кінофоруму "За глибоке втілення святості на екрані". Приз із рук голови Духовної експертної ради фестивалю, протоієрея Володимира Волгіна отримав виконавець ролі Святителя Луки ВіталійБезруков.

Гран-прі кінофоруму отримала стрічка Віктора Шамірова "Зі мною ось що відбувається", яка розповідає про двох братів, які за один день встигають зробити більше, ніж за все життя. Організатори впевнені – подібних картин повинно бути якомога більше.

"Створювати добре кіно - це, безумовно, важко, це вимагає духовних, моральних, фізичних витрат. Але я впевнена, що такі кінострічки знайдуть глибокий і живий інтерес у глядача", - зазначила голова оргкомітету фестивалю "Лучезарный Ангел" Світлана Медведєва.

Дві інші премії в програмі ігрового кіно дісталися картинам " Сором" Юсупа Разикова і " Спрага" Дмитра Тюріна. А переможцем у конкурсі короткометражних робіт став присвячений жертвам голокосту фільм " Туфельки" Костянтина Фама.

Нагадаємо, що фільм «Лука» знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine