Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Германии запретили игру Dead Rising 3

11.10.2013

Германия отказала зомби-экшну Dead Rising 3 в издании на ее территории. Об этом сообщает Polygon со ссылкой на Games Welt. Игра не прошла сертификацию в местном агентстве, которое занимается присвоением рейтингов.

Как и многие другие игры ранее, Dead Rising 3 сочли «медиаресурсом, вредным для молодежи». Это означает, что игру нельзя рекламировать, продавать в обычных магазинах, пересылать по почте или распространять через интернет, однако совершеннолетние граждане страны имеют право ею владеть.

Представители Microsoft уже прокомментировали решение немецких властей. Они отметили, что компания разочарована этим решением, однако уважает сертификационную политику Германии. Поэтому экшн будет исключен из стартовой линейки консоли Xbox One в этой стране. При этом на остальных рынках игра должна появиться 22 ноября, как и планировалось ранее.

В Германии действует своя сертификационная система, которая считается одной из самых строгих в мире. «Вредными для молодежи» там обычно считают игры, где много насилия. Так, в 2011 году там запретили к продаже экшн Dead Island, который, как и Dead Rising 3, посвящен борьбе с зомби. Также в число игр, которые оказались слишком жестокими для немецкой молодежи, вошли обе части Manhunt, вышедшая в 2009 году Wolfenstein и другие игры. Разработчикам также регулярно приходится вносить правки в свои игры, чтобы они в итоге все же могли распространяться на территории страны.

Что примечательно, две первые части Dead Rising в Германии также не выпускались из-за чрезмерной жестокости. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine