Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Россияне требуют запретить показ «Сталинграда» Бондарчука и наказать его создателей

20.10.2013

По мнению создателей петиции, адресованной Министерству культуры России, концепция нового фильма Бондарчука является псевдоинсторической и никого отношения к действительности не имеет.

В данной петиции недовольные новым кинотворением Бондарчука раскритиковали в пух и прах «Сталинград», а также их создателей за искажение истории ВОВ.

Петиция была недавно размещена на одном из российских интернет- порталов и подписана уже более, чем 3000 пользователей.

Создатели обращения считают, что за подобное искривление героической истории событий Великой отечественной войны фильм нужно снять с проката, а его создателей строго наказать, учитывая, на его съемки были потрачены и государственные средства: «Требуем привлечь к ответственности людей, которые принимали решение про финансирование картины «Сталинград» и рассмотреть вопрос об их пожизненном исключении из комиссий и советов, решающих вопрос о выделении государственных средств на фильмы, а также наказать членов совета, которые проверяли историческое соответствие картины». Помимо этого, создатели петиции настаивают на снятии с проката киноленты как в России, так и за рубежом, и считают, что «Сталинград» не должен быть заявлен на «Оскар».

Напомним, что за первую неделю проката, «Сталинграда» Федора Бондарчука собрал более 700 миллионов рублей кассовых сборов в России и странах СНГ. Это лучший результат стартовой недели среди фильмов российского производства.А. Арсентьев
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine