Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Відбулося урочисте відкриття п'ятого Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко»

26.09.2013

Вчора стартував п’ятий Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко». На церемонії відкриття фестивалю, що проходла у Палаці студентів Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» були присутні голова облдержадміністрації Михайло Добкін, заступники голови облради Олена Олешко і Людмила Давидова, голова журі фестивалю Марина Ланда, члени журі, авториконкурснихробіт.

У вітальномуслові президент фестивалю, який одночасно є головою Харківської обласної ради,Сергій Чернов зазначив, що в цьому році в оргкомітет фестивалю надійшли заявки відпонад ста учасників, які надіслалимайже три сотніробіт. А всього за п'ять років учасниками фінальної частини фестивалю стали майже 400 осіб, які представили більше тисячі робіт.

«Нинішній ювілейний п'ятий телевізійний фестиваль «Дитятко» проходить у рік, який Президент України Віктор Янукович оголосив роком дитячої творчості.

Впевнений, для тих, хтовже не вперше з нами, п'ятий фестиваль «Дитятко» запам'ятається так само, як і попередні, а з тими, з ким ми зустрічаємося вперше, надовго станемо хорошими друзями. І всі, хто взяв участь в цьому телефестивалі, заберуть з собою найкращі і найтепліші (незважаючи на погоду) враження від проведених днів на Харківщині», - сказав Сергій Чернов і побажав усім учасникам цікавої та плідної роботи, незабутніх зустрічей зі старими та новими друзями, творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Під час святкового відкриття для учасників та гостей фестивалю виступали лауреати міжнародних пісенних, танцювальних і спортивних конкурсів. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine