Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Держава планує випуск трьох неігрових проектів, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка

12.10.2013

10 жовтня Колегія Міністерства культури на своєму засіданні затвердила рішення про внесення до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013-2014 р.р.трьох неігрових проектів, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка.

Проекти було подано Державним агентством України з питань кіно за результатами шостого конкурсного відбору та відповідно до рейтингових оцінок, затверджених Експертною комісією.

Для включення у Програму відібрано наступні проекти:

1. «Кобзар», режисер Тарас Ткаченко. Науково-популярний фільм-розповідь про Тараса Шевченка шляхом дослідження історії його книги “Кобзар”, її впливу на свідомість українців та світової спільноти. Фільм-біографія, тільки цього разу головним персонажем виступає не людина, а книга, яка, однак, має цілком людську долю. Це біографія «Кобзаря», книги Тараса Григоровича Шевченка, що стала для українців всього світу національною. Автори фільму шукають відповіді питання «Як виникла назва?», «Як складалась доля книги та її автора?», «Як «Кобзар» впливав на культуру в контексті світової історії, життя автора, та історій звичайних людей?»

2. «Тарас Шевченко. Ідентифікація» , режисер Сергій Проскурня. Фільм про народні уявлення образу Тараса Шевченка, в яких простий український люд ідентифікував поета з легендарними героями та міфологічними постатями.

3. «Експедиція», режисер Костянтин Коновалов. Документальний фільм про участь Т.Шевченка в експедиції Бутакова Аральским морем. В складних умовах експедиції Шевченко відкривається з нової, неочікуваної сторони – як мандрівник, сумлінний етнограф, вірний товариш. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine