Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Бразилии запретили продавать игрушечные

28.09.2013

Власти Федерального округа Бразилии, включающего столицу страны Бразилиа и несколько городов-спутников, ввели запрет на производство и продажу игрушечных пистолетов в целях борьбы с ростом числа преступлений с применением огнестрельного оружия.

Как сообщает агентство «Франс Пресс» со ссылкой на местные власти, в Бразилии, население которой составляет около 200 миллионов человек, за прошлый год было совершено более 43 тысяч убийств, причем 73% из них - с применением огнестрельного оружия.«Чтобы изменить эту культуру насилия, мы должны начинать с детства.

Наши сыновья начнут понимать то, что мы так часто повторяем, - оружие не игрушка», - цитирует «Франс Пресс» слова главы департамента юстиции и прав человека Федерального округа Алириу Нету (Alirio Neto).

Теперь в течение четырех месяцев все дети столичного региона должны будут сдать властям запрещенные игрушки в обмен на книги. Магазины, которые не смогут распродать имеющиеся на складе пистолеты, получат от властей денежную компенсацию.

По информации агентства, с 2004 года, когда в Бразилии началась кампания добровольной сдачи огнестрельного оружия, жители страны сдали властям более 600 тысяч единиц оружия.

В 2005 году в стране был проведен референдум по вопросу о полном запрете на продажу оружия в Бразилии, однако 64% жителей страны проголосовали против.

Напомним, в то же время в Украине могут легализировать травматическое оружие. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine